Paulina z klasy 7 i Jaś z klasy 8 to finaliści konkursu informatycznego BALTIE 2019. Odszukajcie ich na zdjęciu!

150 minut zmagania się z zadaniami i oto wyniki w województwie mazowieckim:

• Jaś 4 miejsce,
  • Paulina 6 miejsce.

GRATULUJEMY!

Konkurs Informatyczny BALTIE

Nasi uczniowie/programiści z klas 3-8 brali udział w wojewódzkim etapie konkursu informatycznego BALTIE.

Jaś z klasy 8 zdobył 3 miejsce w województwie mazowieckim w kategorii klas VII-VIII SP, III gimnazjum.

Drodzy kandydaci do LO im. rtm. Witolda Pileckiego w Ząbkach!

Aby zapisać się do naszego liceum należy wypełnić KARTĘ ZGŁOSZENIA, którą można uzyskać w sekretariacie, lub na ochronie, u pana Janka. Ponieważ nasza szkoła jest placówką niepubliczną, nie prowadzimy zapisów internetowych.
Adres: SP im. ks. J. Popiełuszki, Ząbki ul. Piłsudskiego 95c.
Przypominamy, że są u nas dwa profile do wyboru:
- ogólny z dowolnymi rozszerzeniami, przygotowujący do wszystkich rodzajów studiów (czesne 750zł., z kartą Jestem z Ząbek oraz KDR 500zł.),
- oraz sportowo- mundurowy (profil z dofinansowaniem, symboliczne czesne w wys. 50zł.).
W procesie rekrutacji brane są pod uwagę: rozmowa kwalifikacyjna, wyniki na świadectwie ukończenia szkoły, wyniki egzaminów gimnazjalnych lub ósmoklasisty oraz zaangażowanie w wolontariat i pielęgnowanie pasji.
Pracujemy na jedną zmianę w niewielkich grupach, w sympatycznej, miłej atmosferze.
Chcesz się o coś zapytać lub się upewnić? Dzwoń śmiało: 518 051 547 - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W klasie 8 bawiliśmy się w programowanie SCRATCH MATHS

Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym w Ząbkach
Ząbki, ul. Piłsudskiego 154

W naszym mieście powstaje LO na bazie Szkoły Podstawowej im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach, która działa od 12 lat.

Będzie to kameralna, niepubliczna placówka, zapewniająca wysokie standardy nauczania oraz naukę na jedną zmianę....
więcej na: facebook.com/Szkola95

Dzień Otwarty: 11 maja (sobota) 2019 r. o godz. 10:00.
Gdzie? Ząbki, ul. Piłsudskiego 154, piętro 1

Z radością informujemy, że Janek z klasy 8 ponownie został laureatem konkursu informatycznego Mazowieckiego Kuratora Oświaty "Logia"!!!

strona konkursu:  http://logia.oeiizk.waw.pl

W przyszłym roku szkolnym 2019/2020 planujemy zajęcia przygotowawcze do tego konkursu. Laureaci uzyskują uprawnienia do wyboru szkoły średniej!

14/03/2019 - w warszawskiej szkole na ul. Szczęśliwickiej zagraliśmy utwory irlandzkie z okazji święta św. Patryka.
Była wiolonczela, saksofon, keyboard, jamba, ukulele, gitary, akordeony.

próba na zajęcia 31/01/2019

strona Andrzeja

Drodzy Państwo

Ze względu na ogłoszoną żałobę narodową, która będzie obowiązywała w najbliższą sobotę, nasz spektakl słowno-muzyczny dla Rodziców, Babć i Dziadków uczniów klas 5,6,7 i 8, odbędzie się dopiero w czwartek, 24 stycznia 2019r., w teatrze Oratorium w Warszawie.

Ponieważ przygotowaliśmy nasz występ na tę sobotę, uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o konieczności zmiany terminu innym osobom. Dziękujemy za pomoc.

Kolejny redkord

Wadomości: https://youtu.be/F143MRT5epA?t=57